İş Sağlığı ve Güvenliği Firması, İSG Firması, İSG Hizmetleri, İş Sağlığı ve Güvenliği Kontrolleri, İSG Kontrolleri, İSG Ölçümleri, İSG Hizmetleri

Kurum ve Ev Temizleme Hizmetleri Elemanı Eğitimi


Kurum ve temizleme hizmetleri elamanı eğitimi (40 saat), kişiye yeni meslek kazandıran eğitimlerdendir. Bu eğitim sonunda temizliğe dair detaylı, pratik bilgiler öğrenip akabinde sertifika kazanabilirsiniz. 

Kurum ve temizleme hizmetleri elemanı eğitimi (40 saat) ile katılımcılar pek çok konuda kazanım elde edecekler. Kurum ve temizleme hizmetleri elemanı eğitimlerinde katılımcılar;

•    Temiz yaparken kendi sağlıklarını korumak adına birçok bilgiyi öğrenecekler. 
•    Kaliteli temizlik nasıl yapılır hususunda zengin bilgi içeriğine sahip olacaklar.
•    Kurum, ofis vb. resmi yerlerde temizliğin nasıl yapılması gerektiğine dair püf noktalarını öğrenecekler.
•    İş sağlığı ve güvenliği kurallarını uygulama.
•    Temizlik araç gereçleri, temizliğin yapılacağı araçlarla yüzeylere göre kullanılması.
•    Katı atıkların toplanarak yok edilmesi.
•    Sanitasyon ve hijyen kurallarının uygulanması. 

Kurum ve Temizleme Hizmetleri Elemanı Eğitimi (40 Saat) Fiyatları

Kurum ve temizleme hizmetleri elemanı eğitimi (40 saat) fiyatları hakkında detaylı bilgi için Saka İSG’yle iletişime geçebilirsiniz. Kurs fiyatları dönemsel şekilde farklılık gösteriyor. Bundan dolayı sabit bir fiyat belirtmek doğru değildir. 

Kurum ve temizleme hizmetleri elemanı eğitimi bittikten sonra katılımcılar sertifika almaya hak kazanırlar. MEB onaylı bu sertifikayı özel ve kamusal sektörlerde kullanabilirler. Kurum ve evlerin periyodik aralıklarla temizlenmesine yönelik iş alırlar. Ayrıca tefrişat temizlik işlemlerine yönelikte çalışmalar yaparlar. Saka İSG kurumuyla irtibata geçip sizde yeni meslek edinme kapsamında eğitim alabilirsiniz.