İş Sağlığı ve Güvenliği Firması, İSG Firması, İSG Hizmetleri, İş Sağlığı ve Güvenliği Kontrolleri, İSG Kontrolleri, İSG Ölçümleri, İSG Hizmetleri

Emlak Danışmanlığı Eğitimi


Emlak danışmanlığı eğitimi (120 saat) son dönemlerde sıfırdan yeni bir meslek edinmek isteyenler tarafından çok rağbet görüyor. 

Emlak danışmanlığı eğitimi (120 saat) alan kişiler bazı yetkilere sahip oluyorlar. Tarla, ev, arsa vb. mülkiyet satışları, alımları ve kiralama işlemlerini usulüne uygun yapıyorlar. Günümüzde emlak danışmanlığı meslek haline dönüşmüştür. Uzaktan bakıldığında kolay gibi görünse de aslında hiç de kolay olmadığını söyleyebiliriz. Bu nedenle eğitiminin mutlaka alınması gerekiyor. 

Emlak Danışmanlığı Eğitimi (120 Saat) Niçin Alınmalı?

Emlak danışmanı olmak isteyenler eğitim alarak mesleklerinde daha profesyonel ilerlemeye başlayabilirler. Eğitime katılanlar şu kazanımlara sahip olur;

•    Müşterileriyle devamlı iletişim kurarlar,
•    Müşteri ihtiyaçlarını benimserler,
•    Hem alış hem de satış konusunda düzenli olarak belge oluştururlar,
•    Gayrimenkullerini satmayı düşünenlere yol gösterirler,
•    Müşterilerin ekonomik durum tablolarını çıkararak ona göre yol haritası oluştururlar,
•    Emlakla alakalı sürekli değişimi ifade eden bilgileri ve teknikleri ele alırlar,

Emlak danışmanlığı eğitimi 120 saat veriliyor. Eğitim bitiminde verilen sertifika Milli Eğitim Bakanlığı onaylıdır. Saka İSG bünyesindeki uzman danışmanlık eğitmenleri tarafından eğitim içerikleri özenle oluşturulup katılımcılara aktarılıyor. Emlak danışmanlığı eğitimi alanlar müşterileri nasıl kolay ikna edecekleri noktasında bilgi sahibi olurlar. Sağlıklı bir şekilde müşterilerle iletişim kurup emlak işlerinde başarılı çalışmalar yapabilirler. Emlak danışmanlığı eğitimi (120 saat) sonrasında sınava girip başarılı olduğunuz takdirde sertifika alabilirsiniz.