İş Sağlığı ve Güvenliği Firması, İSG Firması, İSG Hizmetleri, İş Sağlığı ve Güvenliği Kontrolleri, İSG Kontrolleri, İSG Ölçümleri, İSG Hizmetleri

Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi Eğitimi


Doğalgaz yakıtlı kalorifer ateşçisi eğitimi (48 saat), iş sağlığı ve güvenliği kapsamındadır. Doğalgaz yakıtlı kalorifer ateşçisi; güvenlik kuralları ve teknik kurallar dahilinde doğalgaz yakıtlı kazanları yakar. Bahsettiğimiz bu hizmet modeli tehlikeli iş grubuna giriyor. Bu nedenle doğalgaz yakıtlı kalorifer ateşçisi olmak isteyenlerin mutlaka eğitim alması gerekiyor. 

Doğalgaz yakıtlı kalorifer ateşçisi eğitimi (48 saat) katılımcılarının mesleği yapabilmesi için eğitim denetmenlerinden geçmeleri gerekiyor. Bunun için kullanma kılavuzunu çok iyi bilmeleri gerekiyor. Konuyla ilgili gelişen teknoloji bilimlerinden de yararlanabilirler. Doğalgaz yakıtlı kalorifer ateşçisi eğitimi profesyonel şekilde oluşturulmuştur. 

Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi Eğitimi (48 Saat) Almak İsteyenlerden İstenenler

Doğalgaz yakıtlı kalorifer ateşçisi eğitimi (48 saat) almak isteyenlerin bazı belgeleri temin etmesi gerekiyor. Bu belgeleri şöyle sıralayabiliriz;

•    Öğrenim durumunu belirten belgeler (diploma ve öğrenci belgeleri gibi)
•    Okuryazar olmak,
•    Zihinsel ve fiziksel güce sahip olmaları,
•    Vesikalık fotoğraf,
•    Kimlik cüzdanı fotokopisi.

Eğitime katılıp başarılı olanlar; doğalgaz taahhüt firmaları ve yakıcı cihaz servislerinde çalışabilirler. 48 saatlik bu eğitim MEB onaylıdır. Doğalgaz yakıtlı kalorifer ateşçisi dalında uzmanlaşmak isteyenler için önemli eğitimler olduğunu söyleyebiliriz. Sağlık ve güvenlik ön planda tutulan ateşli kurallar kapsamında eğitimler veriliyor. Eğitim sayesinde katılımcı sıfırdan bir meslek edinmiş olacak. Saka İSG, kurumsal kimliğine yakışacak şekilde başarılı eğitimcileriyle doğalgaz yakıtlı kalorifer ateşçisi eğitimi veriyor.